Liebster Award

Od razu piszę, że wszystkie fanfiction, które czytam są publikowane na tumblr, a to jest nagroda dla blogger'a. Nie czytam ich też zadziwiającej ilości, bo (niestety) najzwyczajniej w świecie nie mam na to czasu :(

Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę” Chodzi o rozpowszechnianie bloga. Po odebraniu nagrody należy podać link do bloga, który Cię nominował i odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz kilka osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

NOMINACJA OD Zuza Horan =D:
1. Dzięki czemu założyłaś bloga?
,,Wszystko w zasadzie zaczęło się od dwóch tłumaczeń - Dark oraz Cold -. Kiedyś pisałam opowiadanie także o 1D, ale było takie jak inne czyli bohaterka spotyka zespół, jeden z nich się w niej zakochuje, cała reszta w jej przyjaciółkach i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Pospolity schemat (chociaż wciągnęło to moich dwóch kolegów xd hahah xd Kubuś, Paweł I LOVE YA x). Kiedyś przed snem myślałam o dwóch wyżej wymienionych opowiadaniach i wpadłam na kilka pomysłów, między innymi na Dark Angel. Opisałam je w skrócie i dałam do oceny moim koleżankom w szkole, które poprosiły mnie żebym zaczęła je pisać, no i tak się to mniej więcej właśnie zaczęło. Później na wakacjach przeczytałam ,,Pięćdziesiąt Twarzy Grey'a", co że tak powiem tylko bardziej mnie nakręciło na pisanie Dark Angel ^^"
2. Twoje hobby?
,,Głównie śpiew. Chodzę do szkoły muzycznej na II stopień, właśnie na wokal. I skończyłam na skrzypcach. Lubię też rysować i (może to dziwnie zabrzmi) ale biegać."
3. Kto jest twoim idolem?
,,One Direction jest chyba oczywiste :) Podziwiam ich za to, że pomimo tego całego wielkiego świata, który ich otacza, oni cały czas pozostają sobą - wyluzowaną piątką idiotów, których nie obchodzi to, że właśnie mają koncert. Po prostu chcą mieć z tego dobrą zabawę. Uwielbiam również Little Mix. Dziewczyny są MEGA utalentowane. Cenię je przede wszystkim za profesjonalizm, ale i luz na występach.
Poza nimi: Justin Bieber (cenię go za to w jaki sposób traktuje swoją rodzinę), Demi Lovato (cenię ją za to jak silną jest osobą i za to jak potrafi wspierać), Selena Gomez (cenię ją za podejście do fanów). "
4. Twoje Motto życiowe?
,,Co będzie to będzie."
5. Twoja ulubiona piosenka?
,,Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?"
6. Co lubisz jeść?
,,Najbardziej warzywa i owoce"
7. Wolisz komputer czy telewizor?
,,Zdecydowanie komputer"
8. Lubisz się malować?
,,Nie maluję się"
9. Umiesz grać na jakimś instrumencie? Jak tak, to na jakim?
,,Na skrzypcach, pianinie i trochę na gitarze."
10. Ulubiony kolor?
,,Jeśli mam być szczera, to nie mam ulubionego :)"
11. Ulubiony blog?
,,Zdecydowanie Louisthelittleelf *-* oraz Stories-by-Maddi (swoja drogą, autorka jest zajebistą osobą <3)

NOMINACJA OD rozalia ratajkowski:
1. Ile masz lat?
,,Rocznikowo 16 (7.07 skończę być słodziusią piętnastolatką :'D)"
2. Jakie są twoje marzenia?
,,Przede wszystkim dostać się do liceum angielskiego. A te dalsze to wyjechać do UK i studiować dziennikarstwo (prawdopodobnie radiowe na BBC Radio Academy) lub prawo. No i jeszcze żeby Dark Angel stało się kiedyś takim mega opowiadaniem, że wszystkim buty pospadają, ale to raczej nie jest możliwe"
3. Czy wiążesz swoją przyszłość z pisaniem?
,,Jeżeli miałabym zostać dziennikarką, to oczywiste, ale jeśli chodzi o pisanie książek, czasami się nad tym zastanawiam, ale chyba się do tego nie nadaję..."
4. Czy znasz zespół, który gra rock/metal?
,,Może nie jest to czysty rock, ale uwielbiam ZERO PROCENT. Niestety rozpadli się :( osobiście znam wokalistę"
5. Twoja ulubiona piosenka?
,,Już było, ale mogę to pisać tyle razy ile jej słucham <3 Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?"
6. Byłaś za granicą? Jeśli tak, to gdzie?
,,Włochy, Niemcy, Francja"
7. Masz rodzeństwo?
,,Nie xd Jedynaczka ^^"
8. Ulubione danie?
,,Pierogi ruskie <3"
9. Jaki był twój najstraszniejszy sen?
,,Kasia płakała przez pewną osobę :("
10. Miewasz de ja vu?
,,Żeby to tylko raz dziennie :D"
11. Ulubiony aktor?
,,Johnny Depp"

NOMINACJA OD Lady Blues:
1. Co cię zainspirowało, aby pisać bloga?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Wszystko w zasadzie zaczęło się od dwóch tłumaczeń - Dark oraz Cold -. Kiedyś pisałam opowiadanie także o 1D, ale było takie jak inne czyli bohaterka spotyka zespół, jeden z nich się w niej zakochuje, cała reszta w jej przyjaciółkach i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Pospolity schemat (chociaż wciągnęło to moich dwóch kolegów xd hahah xd Kubuś, Paweł I LOVE YA x). Kiedyś przed snem myślałam o dwóch wyżej wymienionych opowiadaniach i wpadłam na kilka pomysłów, między innymi na Dark Angel. Opisałam je w skrócie i dałam do oceny moim koleżankom w szkole, które poprosiły mnie żebym zaczęła je pisać, no i tak się to mniej więcej właśnie zaczęło. Później na wakacjach przeczytałam ,,Pięćdziesiąt Twarzy Grey'a", co że tak powiem tylko bardziej mnie nakręciło na pisanie Dark Angel ^^"
2. Ile masz lat?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Rocznikowo 16 (7.07 skończę być słodziusią piętnastolatką :'D)"
3. Z jakiego województwa jesteś?
,,Śląskie"
4. Czy jedziesz na zlot Directioners w Poznaniu?
,,Nie."
5. Czy poza 1D lubisz innych wykonawców/zespoły?
,,Little Mix, Justin Bieber, Selena Gomez, James Blake, James Arthur, London Grammar i wiele innych"
6. Co myślisz o aktualnych partnerkach 1D?
,,Nie znam ich osobiście, więc nie będę się wypowiadać na ich temat"
7. Od kiedy jesteś Directioner?
,,Od dwóch lat (2012)"
8. Imiona twoich przyjaciół.
,,Klaudia, Ewa, Paweł, Kaśka, Pati, Kamil1, Kamil2, Kamil3"
9. Co myślisz o tym blogu?
,,Jeśli rozumiem dobrze pytanie, to chodzi o bloga, od którego dostałam nominację. Będę szczera, widzę go pierwszy raz na oczy i nie mam pojęcia co mam o nim napisać..."
10. Jak się zachowałaś, kiedy dowiedziałaś się, że zostałaś nominowana?
,,W zasadzie to nie 'jarałam' się tym jakoś specjalnie..."
11. Masz jakieś hobby? Jeśli tak to napisz jakie.
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Głównie śpiew. Chodzę do szkoły muzycznej na II stopień, właśnie na wokal. I skończyłam na skrzypcach. Lubię też rysować i (może to dziwnie zabrzmi) ale biegać."

NOMINACJA OD LikeLip Gloss:
1. Jakie wartości najbardziej cenisz w życiu?
,,Sądzę, że najważniejsza jest szczera i prawdziwa przyjaźń. Jeżeli ma się przy sobie osobę, na której można polegać, niczego więcej w życiu nie potrzeba."
2. Wolisz czytać książki czy blogi?
,,Jeśli mam być szczera, to ostatnimi czasy nie czytam za wiele polskich książek, tylko angielskie. Z resztą to samo jest z fanfiction. Jednak dla mnie nie ma reguły. Jeśli coś mnie zainteresuje, nie obchodzi mnie to czy jest to napisane na papierze przez znanego pisarza, czy w internecie przez Directionerkę.
3. Co sądzisz o 'hejtowaniu'?
,,Hejtowanie, mój ulubiony temat... Wezmę najprostszy przykład - Eleanor Calder - 
Jest hejtowana głównie przez Larry Shippers.
Wyjaśnijmy coś sobie. JA SAMA WSPIERAM LARRY'EGO! Jednak zachowuję chociażby odrobinę klasy i nie wypisuję jaka to 'Elcia Frelcia jest pyrowata', albo nie nabijam się z niej pt.: 'OMG, urodziła się z kubkiem kawy ze Starbucks'a. Patrzcie, to jej pierwsze zdjęcie z USG'.
Napiszę tak... Poświęcam czasami specjalnie pół godziny na jazdę tramwajem w jedną stronę, żeby się napić kawy ze Starbucks'a. I co... Też mi powiecie, że moje pierwsze zdjęcie z USG było z kubkiem z wcześniej wymienionej kawiarni? Bo wiecie... Tak trzymam je teraz przed sobą i niczego tam nie widzę, ale okej, może ja ślepa jestem. 
Nie jestem jej jakąś wielką fanką i może nie jestem Elounor Shipper, ALE W ŻYCIU NIE POWIEM, ŻE ELEANOR JEST BRZYDKA. Jest przepiękną dziewczyną, o idealnej figurze i koniec kropka na ten temat!
Nie wypowiadajcie się na temat osoby, którą znacie tylko i wyłącznie z INTERNETU, bo tak naprawdę NIC o niej nie wiecie.
To samo tyczy się wszystkich dziewczyn chłopców lub kogokolwiek!
Nie podobają wam się TYLKO I WYŁĄCZNIE DLATEGO, ŻE TO WY CHCIAŁYBYŚCIE BYĆ NA ICH MIEJSCU.
W takim razie hop siup myk bęc zamianeczka. BUM, jesteś dziewczyną któregokolwiek z One Direction. Myślisz, że wygrałaś życie, że będziesz szczęśliwa, że wszyscy cię pokochają.
A tym czasem kocha cię tylko twój chłopak, a cała reszta świata wyzywa cię od 'szmat', 'dziwek' itp.
Jesteś szczęśliwa, bo masz wspaniałego mężczyznę przy sobie, wygrałaś to życie, bo budzisz się i zasypiasz koło niego. Ale uwaga... Ile razy tak się dzieje? Kilka w przeciągu roku. 3/4 jest w trasie, na wywiadach, koncertach i nie ma czasu na chociażby jeden telefon. Jesteś sama ze wszystkimi hejterami na głowie, którzy wcale nie ustępują. Wręcz przeciwnie. Z dnia na dzień wyzywając cię jeszcze bardziej.
I co? Jest ci przyjemnie? Żyje ci się dobrze z myślą, że miliony nastolatek na całym świecie cię nienawidzą? Że w internecie i gazetach roi się od nieprawdziwych informacji na twój temat?
Aż tu nagle nie wytrzymujesz tego wszystkiego i zrywasz.
Wszystko znika. Masz spokój od hejterów, ale tracisz to co było dla ciebie najważniejsze. Tylko i wyłącznie przez kilka słów, napisanych przez miliony ludzi.
Naprawdę chciałabyś zostać tak potraktowana? Nie sądzę.
W takim razie zdaj sobie sprawę, że każda z ich dziewczyn właśnie przez coś takiego przechodzi.
Nie mówię tu o braku swojego zdania, bo je można mieć zawsze. Można je wyrazić... Ale NIGDY nie obrażaj kogoś, kogo nie znasz w rzeczywistości.
Amen"
4. Jakim cytatem, bądź powiedzeniem kierujesz się w życiu?
,,Co będzie to będzie." ,,Uczymy się na błędach." ,,Żyje się tylko raz."
5. Jakiego typu muzyki słuchasz najczęściej?
,,Pop, PopRock, no i klasyka... Szkoła muzyczna się kłania :D"
6. Co sądzisz o walkach zwierząt?
,,Moim zdaniem to okrucieństwo..."
7. Jaki sport lubisz najbardziej?
,,Oglądać - łyżwiarstwo figurowe, a jeśli chodzi o takie, które lubię uprawiać/grać to na pewno dżoging, siatkówka i piłka ręczna."
8. Twoja definicja szczęścia.
,,Rodzina + przyjaciel + idol + kawa/herbata = szczęście"
9. Co rozumiesz przez to, że ktoś mówi, że jest nienormalny?
,,Zazwyczaj rozumiem to jako pozytywnie szalonego, pokręconego"
10. Ulubiona rzecz w życiu?
,,Podręcznik do angielskiego :D"
11. Herbata czy kawa?
,,I jedno i drugie za dobre aby wybrać *-*"


NOMINACJA OD Demi Directioner:
1. Jak masz na imię?
,,Michalina *-* Kocham to imię"
2. Ile masz lat?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Rocznikowo 16 (7.07 skończę być słodziusią piętnastolatką :'D)"
3. Jaki cytat kojarzy ci się najbardziej z One Direction?
,,Hahahhahahahahahahahahahah ~ Niall Horan"
4. Do jakich fandomów należysz?
,,Directioners, Sheeranators, Mixers, Beliebers, Selenators. To są te główne"
5. Jakie masz motto życiowe?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Co będzie to będzie."
6. Skąd wzięłaś pomysł na bloga?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Wszystko w zasadzie zaczęło się od dwóch tłumaczeń - Dark oraz Cold -. Kiedyś pisałam opowiadanie także o 1D, ale było takie jak inne czyli bohaterka spotyka zespół, jeden z nich się w niej zakochuje, cała reszta w jej przyjaciółkach i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Pospolity schemat (chociaż wciągnęło to moich dwóch kolegów xd hahah xd Kubuś, Paweł I LOVE YA x). Kiedyś przed snem myślałam o dwóch wyżej wymienionych opowiadaniach i wpadłam na kilka pomysłów, między innymi na Dark Angel. Opisałam je w skrócie i dałam do oceny moim koleżankom w szkole, które poprosiły mnie żebym zaczęła je pisać, no i tak się to mniej więcej właśnie zaczęło. Później na wakacjach przeczytałam ,,Pięćdziesiąt Twarzy Grey'a", co że tak powiem tylko bardziej mnie nakręciło na pisanie Dark Angel ^^"
7. Jak widzisz Justin'a Biebera, co o nim wtedy myślisz?
,,Silnego chłopaka, który pomimo całej sławy, nadal jest człowiekiem i ma prawo popełniać błędy, które media z kolei za bardzo wyolbrzymiają. Nie sądzę, że chłopak, który pomógł milionom ludzi na świecie, mógłby wyrządzić komukolwiek krzywdę. On ratuje życia, a nie je odbiera."
8. Słuchasz jakieś girlsband'y? Jakie?
,,Little Mix... To jedyne co teraz sobie przypominam"
9. Jak wyobrażasz swoje życie za 15 lat?
,,Londyn, BBC R1 i moje własne audycje *-*"
10. Gdzie chciałabyś wyjechać?
,,Albo do Londynu, UK albo do Nowego Jorku, USA"
11. Ulubiona Piosenka?
,,W tym momencie są już trzy: Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?U2 - Ordinary Love i Tom Odell - Another Love

NOMINACJA OD Nana Horan:
1. Jak masz na imię?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Michalina *-* Kocham to imię"
2. Czy podoba ci się to kim jesteś? Czy lubisz siebie?
,,Biorąc pod uwagę mój charakter, to tak. W zasadzie nie mam zarzutów. Problem zaczyna się przy wyglądzie zewnętrznym. Mam wszędzie zdecydowanie za dużo centymetrów. Dlatego moja odpowiedź brzmi 'lubię siebie, ale nie lubię swojego ciała'."
3. Masz rodzeństwo? Czy chciałabyś mieć?
,,Jestem jedynaczką, ale chciałabym mieć starszego brata takiego jak Harry, tylko i wyłącznie po to, aby go wkurzać <3"
4. Jakie jest twoje największe marzenie?
,,W tym momencie chyba mieć własne audycje w BBC R1. No w ostateczności z Nick'iem *.*"
5. Czy podoba ci się twój styl pisania?
,,Jeśli mam być szczera, to nie. Jest bardzo pospolity. Chciałabym się nauczyć pisać w taki bardziej wykwintny sposób. Magiczny. Doświadczony."
6. Co/Kto skłoniło/skłonił cię do założenia bloga?
,,W zasadzie Dark Angel nie miał być publikowany teraz. Jako pierwszy chciałam napisać Frozen z Zayn'em, ale zatrzymałam się w połowie czwartego rozdziału i do dzisiaj niczego więcej nie napisałam. Mojej koleżance bardzo na nim zależało, ale nie dałam rady, więc zaczęłam DA. Prawdopodobnie nigdy go nie opublikuję, chyba że nagle wpadną mi pomysły na nowe rozdziały. Ale raczej byłaby to krótkometrażówka, albo Mini Series."
7. Na ile procent jesteś szczęśliwa?
,,Jeżeli bierzemy skalę od 1 do 100, to 50%"
8. Jakie jest twoje życiowe motto?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Co będzie to będzie."
9. Czy główni bohaterowie twojego opowiadania mają w "sobie" troszeczkę Ciebie?
,,Cóż... Mam częste zmiany nastrojów co mogłoby mnie utożsamiać z Harry'm. Jestem zboczona co też należy do jego cech. Ponoć jestem do niego podobna wyglądem (?!) i mogłabym być jego siostrą (słowa koleżanki). Przyjaciółka uważa, że jestem słodka, kochana i wygodna (tak, robię za łóżko. moje przeznaczenie <3) co też tak jakby jest przypisane jemu. Ale co do Mel, chyba nie znajdę za wiele. Może bardziej z jej późniejszego życia, kiedy zaczęła stawiać na swoim i być pyskata. To wtedy cała ja :D"
10. Ulubiony kwiat?
,,Lubię w zasadzie wszystkie"
11. Ulubiony kolor?
,,To samo co z kwiatami :D" 

NOMINACJA OD Kasia&Magdalena:
1. Jak masz na imię?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Michalina *-* Kocham to imię"
2. Spełniło Ci się już jakieś marzenie?
,,Tak. Dokładnie to 22.09.2012 o godzinie 16:37, a kolejne spełni się 21.06.2014 o 18:00 (chociaż mam skrytą nadzieję, że może odrobinkę wcześniej)"
3. Co jest dla ciebie najważniejsze?
,,Dobry kontakt z rodziną i wykształcenie. No i zdrowie."
4. Czym się interesujesz?
,,Muzyka, kultura celtycka oraz współczesnej Wielkiej Brytanii, dziennikarstwo i fotografia"
5. Ulubiona piosenka?
,,Powiem tak... To się zmienia z dnia na dzień. Z nastroju na nastrój."
6. Dlaczego założyłaś bloga?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Wszystko w zasadzie zaczęło się od dwóch tłumaczeń - Dark oraz Cold -. Kiedyś pisałam opowiadanie także o 1D, ale było takie jak inne czyli bohaterka spotyka zespół, jeden z nich się w niej zakochuje, cała reszta w jej przyjaciółkach i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Pospolity schemat (chociaż wciągnęło to moich dwóch kolegów xd hahah xd Kubuś, Paweł I LOVE YA x). Kiedyś przed snem myślałam o dwóch wyżej wymienionych opowiadaniach i wpadłam na kilka pomysłów, między innymi na Dark Angel. Opisałam je w skrócie i dałam do oceny moim koleżankom w szkole, które poprosiły mnie żebym zaczęła je pisać, no i tak się to mniej więcej właśnie zaczęło. Później na wakacjach przeczytałam ,,Pięćdziesiąt Twarzy Grey'a", co że tak powiem tylko bardziej mnie nakręciło na pisanie Dark Angel ^^ + W zasadzie Dark Angel nie miał być publikowany teraz. Jako pierwszy chciałam napisać Frozen z Zayn'em, ale zatrzymałam się w połowie czwartego rozdziału i do dzisiaj niczego więcej nie napisałam. Mojej koleżance bardzo na nim zależało, ale nie dałam rady, więc zaczęłam DA. Prawdopodobnie nigdy go nie opublikuję, chyba że nagle wpadną mi pomysły na nowe rozdziały. Ale raczej byłaby to krótkometrażówka, albo Mini Series."
7. Największy wzorzec do naśladowania dla ciebie?
,,Moja mama i trzy kuzynki również od strony mamy."
8. Jak długo blogujesz?
,,Moja przygoda z pisaniem i publikowaniem moich prac zaczęła się trzy lata temu. (za nie długo rocznica *-*)"
9. Do którego z chłopaków uważasz, że jesteś najbardziej podobna?
,,Jeśli mówimy to o One Direction, to zdecydowanie Harry. Myślimy tak samo, czasami nawet zachowuję się jak on... No ale cóż... Głupoty nie oszukasz :D"
10. Jakie cechy cenisz u swojego idola i za co go kochasz?
,,Przede wszystkim, że są sobą i wspierają nas - swoich fanów - najlepiej jak tylko mogą. Że mają z nami taki świetny kontakt. No w zasadzie za wszystko."
11. Do jakich fandomów należysz?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Directioners, Sheeranators, Mixers, Beliebers, Selenators. To są te główne"

NOMINACJA OD Muppet Show:
1. Twoje ulubione wspomnienie z dzieciństwa?
,,Mój pierwszy wyjazd nad morze."
2. Masz rodzeństwo?
,,Nie, jestem jedynaczką :)"
3. Czy ktoś z twoich znajomych wie, że prowadzisz bloga?
,,Pozdrawiam połowę mojej klasy :')"
4. Jakie masz zainteresowania?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Muzyka, kultura celtycka oraz współczesnej Wielkiej Brytanii, dziennikarstwo i fotografia"
5. Czy chcesz w przyszłości nadal pisać?
,,Coraz częściej dochodzę do wniosku, że oprócz artykułów, które chciałabym pisać jako dziennikarka, chciałabym również tworzyć coś swojego. Opowiadania, może książkę."
6. Kto jest twoją największą inspiracją?
,,Nie posiadam takowej. Inspirację czerpię w zasadzie ze wszystkiego co mnie otacza."
7. Do jakich fandomów należysz?
~(to pytanie już się pojawiło)~ ,,Directioners, Sheeranators, Mixers, Beliebers, Selenators. To są te główne"
8. Jakie było pierwsze przeczytane przez ciebie Fanfiction?
,,MASA opowiadań o Larrym. To z nimi zaczęłam czytać pierwsze opowiadania, ale pierwszego dnia było ich tak dużo, że nawet nie pamiętam, które było pierwszym. Wiele z nich nie zostało zakończonych, nad czym okropnie ubolewam, ale na pewno jednym z pierwszych było The Paper Cut (które POLECAM) oraz jeszcze jedno, gdzie drugim pairingiem był bodajże Niam. Również pisała je Justyna, jednak we współpracy z jeszcze jedną dziewczyną. NIESTETY nie zostało ono zakończone."
9. Dlaczego zaczęłaś pisać?
,,Dark Angel nie jest moim pierwszym opowiadaniem, co pewnie niektórzy z was wiedzą. Moje pierwsze BARDZO TYPOWE fanfiction zaczęłam pisać w zasadzie z dwóch powodów. Raz, bo po prostu mnie natchnęło, dwa, wiele osób je pisało. Ostatnio nawet wygrzebałam to opowiadanie i zaczęłam je sobie czytać z nudów... Do tej pory nie wierzę, że mogłam coś takiego napisać :o"
10. Jak najchętniej spędzasz czas wolny?
,,Pisząc, zmieniając theme na tumblr lub robiąc nagłówki do opowiadań. Oczywiście kubek herbaty to obowiązek."
11. Jak często myślisz o tym co możesz dodać na bloga, aby był bardziej interesujący?
,,Codziennie, 24h na dobę :o TO PRZERAŻAJĄCE!"

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz