A&Q

Strona gdzie w komentarzach możecie zostawiać swoje pytania, które was nurtują :)
Pytania do mnie i do opowiadania.
Strona będzie oczywiście aktualizowana na bieżąco (jeśli będą oczywiście jakiekolwiek pytania)


|A&Q|


Q: Skąd szablon? Jest Cudny! ~ Anonim
A: Użyty szablon jest podstawowym szablonem blogger'a. Jest to pierwsza propozycja szablonu 'podróże'. Dostosowane kolory, czcionka no i nagłówek zrobiony przeze mnie :) Bardzo mnie cieszy, że się podoba x (czytaj.: SKACZĘ ZE SZCZĘŚCIA POD SUFIT sjbgiawbgk *-*)


|A&Q|

Q: To masz ogromny talent nie tylko do pisania! A w jakim programie?
A: Awh, dziękuję x Wszystkie tego typu rzeczy wykonuję w photoshop'ie, jednak jest on płatny. Co do programów bezpłatnych, z ręką na sercu polecam Gimp'a :) 


|A&Q|

Q: Jak zmieniłaś ikonkę bloga? W sensie normalnie blogspot ma taką pomarańczową, a na twoim blogu (+ np.: After, Psychotic itp.) są zdjęcia Harry'ego. Mam nadzieję, że wytłumaczyłam to w miarę dobrze XD
A: Rozumiem o co chodzi, spokojnie :D No to tak. Na samym początku wchodzisz w 'układ'. Pokazuje ci się całe rozmieszczenie bloga, gdzie w lewym górnym rogu jest coś takiego jak 'Favikona'. Klikasz 'Edytuj' po czym wyskakuje ci okienko 'Skonfiguruj favikonę', gdzie wgrywasz obraz. Następnie klikasz 'Zapisz' i gotowe. Pamiętaj tylko, że zdjęcie musi mieć max 100 kB i musi być kwadratowe. Najlepiej żeby miało 100x100 :)|A&Q|

Q: Dlaczego wybrałaś akurat Selenę na twarz Mel? Nie, że coś, bo ją kocham, ale chciałam wiedzieć.
A: W zasadzie to sama nie wiem. Zastanawiałam się nad doborem bohaterów kiedy miałam już napisane kilka rozdziałów, więc każdy z nich był idealnie przemyślany. Selenę wybrałam zaraz po Lucy, a biorąc pod uwagę, że razem z Demi są jak siostry, a zdjęcia Harry'ego i Sel są cudowne, tak jakoś wyszło :)


|A&Q|

Q: Co zainspirowało cię do pisania opowiadania? Jeszcze nie wiem co/kto to, ale już to kocham
A: Wkleję tutaj odpowiedź na pytanie do Liebster Award, ponieważ jest to dokładnie to, co mam do napisania w tej sprawie :)
 ,,Wszystko w zasadzie zaczęło się od dwóch tłumaczeń - Dark oraz Cold -. Kiedyś pisałam opowiadanie także o 1D, ale było takie jak inne czyli bohaterka spotyka zespół, jeden z nich się w niej zakochuje, cała reszta w jej przyjaciółkach i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Pospolity schemat (chociaż wciągnęło to moich dwóch kolegów xd hahah xd Kubuś, Paweł I LOVE YA x). Kiedyś przed snem myślałam o dwóch wyżej wymienionych opowiadaniach i wpadłam na kilka pomysłów, między innymi na Dark Angel. Opisałam je w skrócie i dałam do oceny moim koleżankom w szkole, które poprosiły mnie żebym zaczęła je pisać, no i tak się to mniej więcej właśnie zaczęło. Później na wakacjach przeczytałam ,,Pięćdziesiąt Twarzy Grey'a", co że tak powiem tylko bardziej mnie nakręciło na pisanie Dark Angel ^^"


|A&Q|

Q: Dlaczego blog nazywa się ,,Dark Angel"(?)x546464653468534
A: Nazwa jest połączeniem dwóch charakterów Harry'ego w opowiadaniu i tak jak ja go w zasadzie postrzegam w realu. Jest słodkim i kochanym aniołkiem, ale niektóre zdjęcia zupełnie temu zaprzeczają. W opowiadaniu jest takim jakby 2 w 1. Dobry i kochany, a za razem zazdrosny i zaborczy.


|A&Q|

Q: Mogłabyś mi powiedzieć w jakim programie zrobiłaś szablon, nagłówek, wygląd bloga? Jest świetny.
A: Na początku dziękuję. Cieszę się, że się podoba. Nagłówek zrobiłam w photoshop'ie. Już od dłuższego czasu wszystkie header'y w nim wykonuję. Szablon (może ciężko uwierzyć) jest podstawowym szablonem blogger'a (bodajże Rewelacja - czarny). Jedynie trzeba było go dostosować w CSS (polecam ten tutorial) i poszperać w HTML (w kodzie, aby ustawić karty boczne, bo w CSS nie chciały działać).


|A&Q|

Q: Jak nazywa się gościu z gifów, które tak często zamieszczasz? Rozwala mnie i chciałabym wiedzieć :) P.S. KOCHAM CIĘ <3
A: Troye Sivan :) Jest cudowny *-* P.S. Ja ciebie też, żabko x 

|A&Q|

Q: Ile mniej więcej planujesz rozdziałów w DA?
A: Fakt, faktem wszystko jest już rozplanowane, ale nigdy nie wiadomo jak wypadnie, także nie jestem w stanie określić tego dosłownie. Ale skończę na pewno do wakacji (a nawet do mojego wyjazdu).


|A&Q|

Q: 1. Czy planujesz w DA pojawienie się Darcy? Hahhaha wyobraziłam sobie ostatnio Harrego jako tatę <3 Awww 
2. Czy jak skończysz DA - smutamy, bo to zdecydowanie moje ulubione opowiadanie (a czytam Dark, After, Cold) - to będziesz pisać nowe?
3. Nie za dużo? Chyba przestaniesz mnie lubić, bo zadaję za DUŻO pytań :/ <3
No cóż... Ja i tak cię kocham <3
A: 1. Nie Darcy. (ja dokładnie tak samo. W ogóle sprawdzając/czytając ostatni rozdział, nie wiem, ale wydawał mi się być taki wiarygodny i na tej scenie +16 i założeniach na przyszłe rozdziały uśmiechałam się jak głupia, bo to chyba będzie naprawdę istne odzwierciedlenie Harrego jaki jest naprawdę w rzeczywistości. Kochany i uroczy. No a jak wyobraziłam go sobie z małą córeczką, to moje serce pękło z nadmiaru emocji *-*)
2. Tak, tutaj znajdują się moje dotychczas napisane prace oraz zapowiedzi nowych :)
3. No coś ty :) Przecież od tego jest ta zakładka i od tego jestem ja. Żeby wyjaśniać ewentualne niejasności lub po prostu zdradzić (ahahahahaha nie ze mną ^^) trochę tajemnicy. 
Całuuuuję x


|A&Q|

Q: Nie zakończyłaś bloga, prawda?
Błagam, powiedz, że nie!
Nie przejmuj się hejtami, łatwo jest hejtować z anonima. Jak to mówią:
"Mocarz w necie, pizda w świecie".
Nie zostawiaj nas i nie kończ jeszcze tej historii :(
Będziesz kontynuować DA? <3 
A: Nie, ale coraz bardziej cieszę się, że za kilka rozdziałów już koniec. (+ jeżeli chcesz pytać o coś więcej, napisz tutaj - możesz anonimowo - będzie chyba łatwiej)

|A&Q|

Q: Planujesz kolejne opowiadanie po zakończeniu DA?
A: Tak. Pisałam to już nie jeden raz, ale podam linka po raz kolejny :) Tutaj znajduje się cały spis moich opowiadań/shotów/zapowiedzi/itp. Mam rozpisanych w telefonie jeszcze kilka, ale wolę mieć na nie głębszy pomysł i dopiero wtedy pisać masterposty :)

13 komentarzy :

 1. Skąd szablon? Jest cudny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie odpowiem tak, bo nie mam dostępu do Internetu w komputerze. Szablon jest podstawowym szablonem bloggera... Bodajże 'podróże'.
   Jedynie nagłówek jest własny, a robiłam go sama.

   Usuń
  2. To masz ogromny talent nie tylko do pisania! A w jaki programie?

   Usuń
 2. Jak zmieniłaś ikonkę bloga?
  W sensie normalnie blogspot ma taką pomarańczową, a na twoim blogu (+np jeszcze After, Psychotic itd) są zdjęcia Harry'ego.
  Mam nadzieję, że wytłumaczyłam to w miarę dobrze XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego wybrałaś akurat Selene za twarz Mel?
  Nie, że coś, bo ją kocham, ale chciałam wiedzieć ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Co zainspirowało cię do pisania opowiadania?
  Jeszcze nie wiem co/kto to jest, a już to kocham ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego blog nazywa się ,,Dark Angel"???????????????????

  OdpowiedzUsuń
 6. Moglabys mi powiedzieć w jakim programie zrobiłaś szablon, nagłówek, wygląd bloga? jest świetny

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak nazywa się gościu z gifów, które teraz często zamieszczasz?
  Rozwala mnie i chciałabym wiedzieć :)
  P.s. KOCHAM CIĘ <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Ile mniej więcej planujesz rozdziałów w DA ?

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Czy planujesz w DA pojawienie się Darcy?
  Haha wybraziłam sobie ostatnio Hazze jako tatę <3 Awww
  2. Czy jak skończysz DA -smutamy, bo to zdecydowanie moje ulubione opowiadanie (a czytam Dark, After i Cold)- to będziesz pisać nowe?
  3. Nie za dużo? Chyba przestaniesz mnie lubić, bo zadaje DUŻO pytań :/ <3
  No cóż... ja i tak Cie kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie zakończyłaś bloga, prawda?
  Błagam, powiedz, że nie!
  Nie przejmuj się hejtami, łatwo jest hejtować z anonima. Jak to mówią:
  "Mocarz w necie, pizda w świecie".
  Nie zostawiaj nas i nie kończ jeszcze tej historii :(
  Będziesz kontynuować DA? <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Planujesz kolejne opowiadanie po zakończeniu DA?

  OdpowiedzUsuń